Střední
a základníškoly

Soutěže a semináře

Na fakultě pořádáme celou řadu soutěží pro středoškolské týmy, nebo jednotlivce. Kromě účasti samotné, případné výhry a dalších benefitů mají soutěžící středoškoláci odpuštěné přijímací zkoušky k nám na fakultu. Podívejte se na přehled akcí a vyberte si, které se chcete zúčastnit.

Více informací ...

Soutěže a semináře

Populárně-naučné přednášky

Máme pro vás populárně-naučné přednášky i praktické ukázky témat spojených s elektrotechnikou, elektronikou a příbuznými obory. A jestli se vám nechce za přednáškou k nám, nevadí. Rádi přivezeme naši vědu k vám na střední školu. Pokud máte o přednášku zájem, napište nám a my vám pošleme aktuální seznam témat.

Kontakt ...

Populárně-naučné přednášky

Interaktivní herna Elektrikárium

Pojďte se pobavit do první univerzitní interaktivní herny v ČR. Vtipnou a zábavnou formou vám ukážeme, jak funguje elektřina i co všechno umí elektrotechnika a podobné obory. Pochopíte tak, že elektro je skutečně všude kolem nás.

Více informací ...

Interaktivní herna Elektrikárium

Dny otevřených dveří na míru

Nestiháte k nám přijet na oficiální Dny otevřených dveří nebo vás zajímají jen určité obory? Stačí nás kontaktovat a my pro vás připravíme Den otevřených dveří na míru podle vašich požadavků a představ. Napište nám a domluvíme si podrobnosti Vaší návštěvy.

Kontakt ...

Dny otevřených dveří na míru

Elektrotechnický kroužek

Máte doma dítě školou povinné se zájmem o techniku? Přihlaste ho k nám na kroužek, kde mu zábavnou formou ukážeme základy elektrotechniky i to, proč je tak důležitá. Nepůjde jen o teorii, dítě si prakticky vyrobí různá super elektroudělátka, se kterými se určitě bude chlubit nejenom doma, ale i kamarádům ve škole.

Kontakt ...

Elektrotechnický kroužek