Studentskéspolky

Spolek Studenti pro studenty

Spolek Studenti pro studenty si určitě zapamatuj, bude tě totiž provázet celým tvým studiem. Oceníš ho už v prvních chvílích na fakultě, kdy ti jeho členové řeknou všechno, co potřebuješ do začátků studia vědět. Kromě toho pořádá spolek i různé kulturní a sportovní akce pro studenty. Mezi ty největší patří soutěžní hudební festival Hudba z FEKTu, nebo sportovně-recesistická akce Běh na 53, kde si můžeš zaběhnout před fakultou o ceny a podpořit štafety z vedení naší fakulty.

Spolek Studenti pro studenty

Spolek Studenti pro studenty

e-fekt - studentský časopis

Kromě pomoci v začátcích studia a organizování studentských akci vydává spolek Studenti pro Studenty i časopis e-FEKT. Každý druhý měsíc si v něm můžeš přečíst spoustu informací ze zákulisí fakulty, recenze na oblíbené studentské podniky nebo třeba zajímavosti ze světa vědy a techniky. Prostor pro článek má opravdu každý, takže pokud v sobě máš spisovatelskou duši, můžeš do e-FEKTu přispívat i ty.

e-fekt

e-fekt - studentský časopis

BEST Brno

Rád cestuješ nebo zlepšuješ své skills? BEST Brno je mezinárodní studentská organizace působící na VUT v Brně. Můžeš s námi vyjet v každém ročním období na jeden z mnoha kurzů po celé Evropě nebo se s námi podílet na organizaci inženýrské soutěže EBEC.

BEST Brno

BEST Brno