Největší elektrofakulta s nejlepším uplatněním

U nás na FEKTu rozhodně nešlápneš vedle! Ať si vybereš jakýkoliv program, neuděláš chybu! Jsme totiž fakulta s jedním z nejvyšších uplatnění na trhu práce (až 97 % absolventů má do 3 měsíců zaměstnání v oboru). Zároveň jsme s více než 3100+ studenty největší elektrofakultou v Česku i na Slovensku.

Moderní budova, špičkově vybavené laboratoře

Fakulta sídlí Pod Palackého vrchem v nově postavených moderních budovách, přímo ve středu kampusu. Všude je tady blízko, ať už na koleje nebo na MHD směr centrum. Budova samotná je plná špičkově vybavených laboratoří: od zvukové zkušebny, přes laboratoř robotizace a elektronických zařízení až po zkratovnu.

Fakultní spolek Studenti pro studenty

Dokážeme ti, že studium není jen o povinnostech, ale také o zábavě. Náš fakultní spolek Studenti pro studenty pořádá během roku spoustu akcí, kterých se můžeš účastnit. Je to například festival Hudba z FEKTu, Běh na 53, Dny deskovek, BTBIO párty, Kapka krve a spousta dalších. Pro prváky pořádáme také seznamovací víkend perFEKT start a další speciální akce během prvního semestru. Vydáváme také fakultní časopis E-fekt.
Víc o SPSku
Víc o perFEKT startu

 • 3100+

  studentů znamená, že jsme největší elektro fakulta v ČR

 • > 97 %

  absolventů má do 3 měsíců zajištěné zaměstnání v oboru

 • 14 %

  ze všech studentů tvoří studentky

 • 450

  zaměstnanců se stará o studenty ve výuce

"Rádi uvítáme nadšené studenty se zájmem a nápady. Sídlíme ve zbrusu novém moderním komplexu s řadou špičkových laboratoří, jako jsou třeba multimediální a robotické systémy nebo zkratovna."

Vladimír Aubrecht

děkan Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií