Další podrobnosti k jednotlivým dnům budou zveřejněny včas na příslušných událostech dnů otevřených dveří na facebookové stránce fakulty a v událostech v kalendáři fakulty.

Na dnech otevřených dveří se dozvíš vše, co budeš potřebovat vědět na přijímačky i o studiu na fakultě. Představíme ti naše studijní programy a necháme tě nahlédnout do špičkově vybavených laboratoří.


Program DOD 20. 1. a 10. 2. 2023

  • Představení studijních programů na stáncích (foyer a prostory před aulou prof. Braunera)

  • Základní informace o studijních programech, přihláškách a přijímací zkoušce, pohled studentů na život na fakultě (aula prof. Braunera)

  • Budeš mít příležitost podívat se do špičkově vybavených laboratoří a specializovaných učeben, které se týkají dvou studijních programů, které tě nejvíce zaujaly.

Program online debaty se studenty 14. 3. 2023

  • Talk show se zástupci z řad studentů i zaměstnanců fakulty. Prostor na dotazy. (Představení fakulty, obecné informace o možnostech studia, termínech a přijímačkách, prezentace studentů o životě na fakultě i představení jednotlivých studijních programů přímo studenty či absolventy.)

Přesný program bude včas upřesněn. Sleduj příslušnou událost na Facebooku fakulty nebo aktuality na webu.

Jak se k nám dostat?

Na Palackého vrch, kde fakulta sídlí, to máš z centra do půl hodiny tramvají (V Brně říkáme šalinou). Na Hlavním nádraží nasedni na šalinu č. 12 směr Technologický park. Vystoupíš na konečné a pak se ještě kousek projdeš kolem našich výzkumných center, podnikatelky a kolejí. Případně můžeš využít i autobus č. 72, opět směr Technologický park, který jezdí přes Královo pole a Skácelovu (na zastávce Skácelova se dá přestoupit z linky č. 12). Vystoupíš na zastávce Podnikatelská a fakultu máš přímo před očima.

Kde

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Technická 12 (aula prof. Braunera), 616 00 Brno

Kdy