Den otevřených dveří (DOD) je skvělou příležitostí k prvnímu seznámení se s naší fakultou. Dozvíš se vše, co budeš potřebovat vědět na přijímačky nebo o studiu na VUT v Brně. Představíme ti naše studijní programy a necháme tě nahlédnout do špičkově vybavených laboratoří.

Další podrobnosti k jednotlivým dnům budou zveřejněny včas na příslušných událostech dnů otevřených dveří na facebookové stránce fakulty a v událostech v kalendáři fakulty.


Program DOD 19. 1. a 16. 2. 2024

  • Představení studijních programů na stáncích (foyer a prostory před aulou prof. Braunera)

  • Základní informace o studijních programech, přihláškách a přijímací zkoušce; představení možností studentského života současnými studenty fakulty (aula prof. Braunera)

  • Budeš mít příležitost podívat se do špičkově vybavených laboratoří a specializovaných učeben, které se týkají dvou studijních programů, které tě nejvíce zaujaly.

Jak se k nám dostat?

Na Palackého vrch, kde fakulta sídlí, to máš z centra do půl hodiny tramvají (v Brně říkáme šalinou). Na Hlavním nádraží nasedni na šalinu č. 12 směr Technologický park. Vystoupíš na konečné a pak se ještě kousek projdeš kolem našich výzkumných center, podnikatelky (Fakulty podnikatelské) a ubytovacích kolejí. Případně můžeš využít i autobus č. 72, opět směr Technologický park, který jezdí přes Královo pole a Skácelovu (na zastávce Skácelova se dá přestoupit z linky č. 12). Vystoupíš na zastávce Podnikatelská a fakultu máš přímo před očima.

Kde

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Technická 12 (aula prof. Braunera), 616 00 Brno

Kdy