S ohledem na současnou situaci s koronavirem a opatření s tím související se informace níže mohou průběžně měnit.

Další podrobnosti k jednotlivým dnům budou zveřejněny včas na příslušných událostech dnů otevřených dveří na facebookové stránce fakulty. Případně v aktualitách fakulty.

Na dnech otevřených dveří se dozvíš vše, co budeš potřebovat vědět na přijímačky i o studiu na fakultě. Představíme ti naše studijní programy a necháme tě nahlédnout do špičkově vybavených laboratoří.


Program prezenční verze

  • Představení studijních programů na stáncích (foajé před aulou prof. Braunera)

  • Základní informace o studijních programech, přihláškách a přijímací zkoušce, pohled studentů na život na fakultě (aula prof. Braunera)

  • Budeš mít příležitost podívat se do špičkově vybavených laboratoří a specializovaných učeben, které se týkají dvou studijních programů, které tě nejvíce zaujaly.

Jak se k nám dostat?

Na Palackého vrch, kde fakulta sídlí, to máš z centra do půl hodiny tramvají (V Brně říkáme šalinou). Na Hlavním nádraží nasedni na šalinu č. 12 směr Technologický park. Vystoupíš na konečné a pak se ještě kousek projdeš kolem našich výzkumných center, podnikatelky a kolejí. Případně můžeš využít i autobus č. 53, opět směr Technologický park, který jezdí přes Královo pole a Skácelovu (na zastávce Skácelova se dá přestoupit z linky č. 12). Vystoupíš na zastávce Podnikatelská a fakultu máš přímo před očima.

Kde

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Technická 12 (aula prof. Braunera), 616 00 Brno

Kdy