Umístěnítýmův roce2019-2020
Automatizovaná třídička odpadů
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | SŠPTAJI | Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava Legionářů 3 Jihlava |
2. | Homo Tomo +log100 | Gymnázium Mozartova 449 Pardubice |
3. | Atmega2560 | Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvk Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm, 744 01 |
4. - 5. | CIPOTPOT | Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice Karla IV. 13 Pardubice |
4. - 5. | To je jedno | SPŠ Zlín tř. Tomáše Bati 4187, Zlín Zlín |
X | E-team2 | VOŠ a SPŠ Kutná Hora Masarykova 197 Kutná Hora |
Autonomní dopravní prostředek
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | HaHaHa Robotics | Gymnázium a SPŠEI Frenštát p.R. Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm |
2. | Safineku | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Dašická 1083 Pardubice |
3. | The P.O.O.R. | Gymnázium a SPŠEI Frenštát p.R. Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm |
4. - 6. | Motýle z Technecia | Gymnázium Dašická 1083 Pardubice |
4. - 6. | Pepegy | Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav nábř. Komenského 1 Břeclav |
4. - 6. | Spánek je život | SPŠ Zlín třída Tomáše Bati 4187, 760 01 Zlín Zlín |
Kresba obrázku pomocí robotické ruky
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Autonomní MerKůrovci™ | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm |
2. | jELITA | SPŠel.it Dobruška Čs. odboje 670 Dobruška |
3. | JLMM | Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav nábř. Komenského 1126/1 Břeclav 690 25 |
4. - 6. | Borci od vedle | Střední Průmyslová Škola Resslova 5 Příspěveková organizace Resslova 5 Ústí nad Labem |
4. - 6. | ESL | Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav nábř. Komenského 1 Břeclav |
4. - 6. | Snad nebudeme poslední | Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov třída Komenského 549/23 Kyjov |
Náklaďák poháněný dynamem
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | STUDUJ! | Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav nábř. Komenského 1 Břeclav |
2. | Ajťáci | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm |
3. | Humr Vodochody | Gymnázium Teplice Čsl. Dobrovolců 530/11 Teplice |
4. - 5. | Nepostradatelní | Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Nábělkova 539/3 Kroměříž |
4. - 5. | Příště to vyjde | Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova 97, příspěvková organizace Purkyňova 97 Brno |
X. | Soptíci | Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Nábělkova 539/3 Kroměříž |
Pásovec řízený barevnými značkami na dráze
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Teletubbies | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí Husova 146/2 Valašské Meziříčí |
2. | TTT | DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o. Ke Kamenci 151 Pardubice |
3. | Vozáci | Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí Husova 146/2 Valašské Meziříčí |
4. - 6. | Bratři a sestra | VOŠ a SPŠE Olomouc Božetěchova 3 Olomouc |
4. - 6. | Sample text | SPŠ el-it Dobruška Čs. odboje 670 Dobruška |
4. - 6. | undefined | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm |
Pásovec sledující světlo
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Amatérští Profesionálové | VOŠ A SPŠE Olomouc Božetěchova 3 Olomouc |
2. | NullPointerException() | |
3. | Telekomunikátoři | SPŠE a VOŠ Pardubice Karla IV. 13 Pardubice |
4. - 6. | All Stars Fren | Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvk Křížíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm |
4. - 6. | Intelektuální problém | SPŠE Karla IV. 13 Pardubice |
4. - 6. | Sheldonovci | Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun Sokolská 288 Lanškroun |
Svalem na robota
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Jazdaa | Střední průmyslová škola na Proseku Novoborská 2 Praha 9 |
2. | Dukla jede | SPŠSE Dukelská 13, České Budějovice Dukelská 13 České Bdějovice |
3. | Lotus | Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Kollárova 617 Uherské Hradiště |
4. - 5. | Dukeláci | SPŠSE Dukelská 13, České Budějovice Dukelská 13 České Bdějovice |
4. - 5. | který se nedostavil | Střední škola informatiky elektrotechniky, řemesel Rožnov pod Radhoštěm Školní 1610 756 61 Rožnov pod Radhoštěm |
x | E-team1 | VOŠ, SPŠ Kutná Hora Masarykova 197 Kutná Hora |
Synchronní generátor s permanentními magnety
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | BožskáElita | VOŠ a SPŠE Olomouc Božetěchova 3 Olomouc |
2. | ALFA Team | Spše Mohelnice Gen. Svobody 2 Mohelnice |
3. | Aivolution | Střední průmyslová škola na Proseku Novoborská 610/2 190 00 Praha 9 |
4. -5. | jElítka | SPŠ el-it Dobruška Čs. odboje 670 Dobruška |
4. -5. | Projektáři | SPŠ Trutnov Školní 101 Školní 101 Trutnov |
Závod se sluncem
Umístění | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | SPŠE | SPŠE a OA Mohelnice gen.Svobody 2 Mohelnice |
2. | Zmetech Inc. | Střední průmyslová škola Zlín Tř. Tomáše Bati 4187 Zlín |
3. | Metláci | Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 755/3 Olomouc |
4. - 6. | FIOZ Team | SPŠE a OA Mohlenice Gen. Svobody 183/2 Mohelnice |
4. - 6. | Hujerovci | Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Nábělkova 539/3 Kroměříž |
4. - 6. | Ogaři | Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Nábělkova 539/3 Kroměříž |
Umístění týmů ze straších ročníků Merkur perFEKT Challenge