Umístěnítýmův roce2014-2015
Automatizovaná třídička odpadů
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Syntax Error | Střední průmyslová škola Zlín tř. Tomáše Bati 4187 Zlín |
2. | Plazma | Střední průmyslová škola Zlín tř. Tomáše Bati 4187 Zlín |
3. | DU10 - smysl života | SŠTE Brno Olomoucká 61 Brno |
Autonomní pásový dopravní prostředek
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Čtyřproudou | Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111/19 163 00 Praha 6 - Řepy |
2. | Kratochvilka | Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 7 Ostrava |
3. | Omega | Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice Gen. Svobody 2 Mohelnice |
Kresba domečku jedním tahem pomocí robotické ruky
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Quapa | Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno Purkyňova 97 Brno |
2. | DREAW | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm |
3. | KYBERBOTI | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm |
Pásovec řízený barevnými značkami na dráze
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Done | Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 23 Brno |
2. | Expendables | Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotní a sociální Kyjov Komenského 549 Kyjov |
3. | #RANDOM™ | Střední průmyslová škola Zlín Tř.Tomáše Bati 4187 Zlín |
Pásovec sledující světlo
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Sufurky | SPŠE Pardubice Karla IV 13 Pardubice |
2. | Kolečko s vápnem | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov Školní 1610 756 61 Rožnov pod Radhoštěm |
3. | FANAtici | VOŠ a SPŠE Olomouc Božetěchova 3 Olomouc |
Řízení robota "od oka"
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | My za nic nemůžem! | Gymnázium a OA Bučovice Součkova 500 Bučovice |
2. | Maxwellovo stříbrné kladivo | Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Vídeňská 47 Brno |
3. | Štuplíci | Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav nábř. Komenského 1 Břeclav |
Synchronní generátor s permanentními magnety
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Muscatel | Střední průmyslová škola Zlín tř. Tomáše Bati 4187 Zlín |
2. | Kouničáři | Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno Purkyňova 97, 612 00 Brno |
3. | nebylo uděleno |
Závod se sluncem
Pořadí | Jméno týmu | Škola |
---|---|---|
1. | Kentucky Killed Chicken | Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Vídeňská 47 Brno |
2. | DREAM TEAM | Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm |
3. | Bouráci | Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice Gen. Svobody 2 Mohelnice 78985 |
Umístění týmů ze straších ročníků Merkur perFEKT Challenge